Dufał Katowice: Naprawa i usuwanie wgnieceń bez lakierowania, po gradobiciu Katowice Chorzów Zabrze Gliwice Bytom Tychy Mikołów Sosnowiec

Zadzwoń 505 532 607 lub 530 800 030

W czym możemy pomóc

Zobacz naszą ofertę

Odświeżanie lakieru, renowacja lakieru

Odświeżanie lakieru, renowacja lakieru

Twój lakier odzyska salonowy połysk

Czytaj więcej
Powłoka ceramiczną lub kwarcowa

Powłoka ceramiczną lub kwarcowa

zabezpiecz swoje auto na lata

Czytaj więcej
Folie ochronne PPF maska lusterka

Folie ochronne PPF maska lusterka

najlepsza ochrona przed odpryskami

Czytaj więcej
Auto detailing Katowice, czyli samochodowe SPA.

 

Samochód jest od tego, aby służy właścicielowi, a nie właściciel swojemu pojazdowi. Jednak z czasem na karoserii, lakierze czy felgach pojawiają się zarysowania, ubytki czy plamy, które można usunąć. Samochód odzyskuje swoją świetność, a właściciel doskonałe samopoczucie i przyjemność z jazdy.

Czym właściwie jest auto detailing?

 

Samochody moją tą właściwość, że podczas eksploatacji powstają rysy na lakierze. Wystarczy chwila nieuwagi, aby obok zaparkowanym samochodem ktoś delikatnie przytarł boczne drzwi czy zderzak. Z czasem na lakierze pojawiają się odbarwienia spowodowane promieniowaniem UV – słonecznym. Do tego dochodzą małe odpryski na lakierze, wywołane małym kamykiem, który uderzył w karoserię spod pojazdu przejeżdżającego obok. Ubytki dotyczą także szyb, felg czy tapicerki. Sama myjnia nie wystarczy, aby przywrócić niemal fabryczną świeżość pojazdowi. W tym miejscu z pomocą przychodzi auto detailing (nazywany również car detailing). Jest to usługa, która polega nie tylko na myciu pojazdu, ale również na renowacji i konserwacji lakieru, tapicerki, felg czy innych elementów. Jest to działanie wieloetapowe, w którym nie ma mowy o pośpiechu. Czynność oparta jest na działaniu detalicznym i może trwać nawet kilka dni.

Auto detailing to nie tylko mycie

 

Tradycyjna myjnia lub ręczna usuwa jedynie zabrudzenia z powierzchni samochodu, jednak nie poradzi sobie z drobnymi korektami lakieru czy polerowaniem, nie wspominając o wnętrzu pojazdu. Auto detailing daje znacznie szerszy wachlarz usług. Rozróżnić należy dwie formy samochodowego SPA (auto detailing) – wewnętrzne i zewnętrzne.

Auto detaling

W czym możemy pomóc :

logo-dufal

Odświeżanie lakieru, renowacja lakieru

Twój lakier odzyska salonowy połysk

Powłoka ceramiczną lub kwarcowa

zabezpiecz swoje auto na lata

Folie ochronne PPF maska lusterka

najlepsza ochrona przed odpryskami

Przygotowanie auto do sprzedaży

Twój lakier odzyska salonowy połysk

NASZA GALERIA

DUFAL – AUTO DETAILING
NAJWYŻSZY POZIOM JAKOŚCI

W czym możemy pomóc

Zobacz naszą ofertę

Voucher upominkowy

Voucher upominkowy

Voucher upominkowy to wspaniały prezent dla każdego fana motoryzacji. Dostępny jest w naszym oddziale od ręki!  Zakres kwot zaczyna się od 200 zł...

Czytaj więcej
Renowacja i czyszczenie wnętrza

Renowacja i czyszczenie wnętrza

Renowacja / Korekta lakieru to przeprowadzany w naszym studio wieloetapowy zabieg polegający na usunięciu zarysowań z powierzchni lakieru oraz...

Czytaj więcej
Przygotowanie auta do sprzedaży

Przygotowanie auta do sprzedaży

Proponujemy usługę polegającą na przywróceniu samochodu do czasów świetności a to wszystko dzięki serii zabiegów mających na celu przywrócenie...

Czytaj więcej

Nasz zespół

właściciel

Wojtek

Tomek

Kamil

Piotrek

Dawid

Mikołaj

Szymon

Łukasz

Opinie

Co mówią o nas klienci

Michał BMW
Szybko, rzeczowo, skrupulatnie. Polecam z czystym sumieniem.
MichałBMW
Agata Renault
Sok na tapicerce nic już tego nie uratuje ? Na szczęście się myliłam.
AgataRenault
Dominik Toyota
Ostatni raz auto wyglądało w ten sposób w trakcie wyjeżdżania z salonu
DominikToyota
Renowacja i konserwacja wnętrza

Czyszczone są wszelkie elementy tapicerki, plastiki, listwy czy uchwyty. Pielęgnacja i konserwacja poszczególnych elementów odbywa się na bazie kosmetyków samochodowych niedostępnych w sklepach motoryzacyjnych. Dlaczego? Są to środki stosowane przy pielęgnacji nowych samochodów przeznaczonych na wystawy samochodowe czy prezentacje. Dobór środków kosmetycznych do czyszczenia i konserwacji musi bazować na wiedzy fachowej, ponieważ niewłaściwe ich zastosowanie może trwale uszkodzić czyszczoną powierzchnię. Czynności związane z auto detailingiem zawsze powinny zostać powierzone specjalistom.

Usługa zewnętrzna polegająca na pielęgnacji i konserwacji skupia się przede wszystkim na samym lakierze. Mycie pojazdu jest jedynie preludium – wstępem do pozostałych procesów. Przed wykonywaniem czynności związanych z odświeżaniem lakieru, powinno wykonać się pomiar grubości lakieru pozwalającego na bezpieczną usługę. Następnie z lakieru usuwane są (w miarę możliwości!) odbarwienia, plamy ze smoły, delikatne rysy, wgłębienia. Przywracana jest głębia koloru (rewitalizacja) lub następuje jego matowienie. Poza renowacją następuje także konserwacja, czyli zabezpieczenie lakieru np.: powłoką ceramiczną czy kwarcową. Dopiero tak wykonana praca trwająca 2-3 dni jest nazywana auto detailingiem zewnętrznym.

Auto detailing na miarę potrzeb użytkownika

Wymienienie wszystkich usług nie wymaga od klienta zastosowania pełnej rewitalizacji całego pojazdu. Decydując się na samochodowe SPA, można ograniczyć usługę do wnętrza pojazdu, samych felg czy wyłącznie lakieru. Auto można pozostawić specjalistom do usunięcia niedużych wgnieceń czy renowacji wyłącznie samego koloru lakieru. Auto detailing to także niekonwencjonalne rozwiązania polegające na zabezpieczeniu lakieru wieloletnią ochroną przez zastosowanie powłok ceramicznych czy kwarcowych.

Auto detailing to szereg usług związanych z kompleksową rewitalizacją samochodu. Dotyczy nie tylko czyszczenia, ale również żmudnych procesów konserwacji i zastosowania kosmetyków, którymi posługiwać się potrafią wyłącznie specjaliści. Powierzając wyżej wymienione prace ekspertom, masz pewność, że samochód będzie wyglądaj niemal jak fabryczny.