Odświeżanie lakieru, renowacja lakieru - Dufal usuwanie wgnieceń i auto detailing

Renowacja / Korekta lakieru to przeprowadzany w naszym studio wieloetapowy zabieg polegający na usunięciu zarysowań z powierzchni lakieru oraz wygładzeniu go do uzyskania pożądanego efektu wybranego przez naszego klienta.

Często też poprawiamy auto „po lakierniku” – które zostało nieprawidłowo wypolerowane.
Należy wspomnieć, że korekta lakieru diametralnie różni się od popularnego „polerowania lakieru” wykonywanego przez przypadkowe osoby starymi metodami. Dzisiejsze lakiery w większości wodne, wymagają odpowiedniej obróbki oraz szczególnej uwagi w procesie korekty oraz usuwania zarysowań.

Oferujemy 2 rodzaje renowacji lakieru:
1. odświeżenie lakieru – usunięcie hologramów, nabłyszczenie lakieru
2. korekta standard – najczęściej wybierana usługa

Proces profesjonalnej korekty trwa od 1 do 4 dni roboczych, wykorzystujemy do tego najlepsze maszyny oraz pasty polerskie dostępne na świecie.

Nasze umiejętności opieramy na szkoleniach w najlepszych centrach szkoleniowych w Polsce oraz własnym doświadczeniu, które zdobywamy każdego dnia poprawiając wygląd samochodów.
Oprócz aut, które można spotkać codziennie na ulicy, z naszych usług, korzystają przede wszystkim właściciele aut klasy premium.

Odświeżenie lakieru

Odświeżenie lakieru – przywraca blask
Odświeżenie lakieru to podstawowy proces mechanicznego nabłyszczenia oraz usunięcia zmatowienia lakieru.
Auto odzyskuje swój pierwotny połysk, a drobne zarysowania zostaną usunięte. Odświeżenie lakieru nie usunie większych zarysowań i dedykowane jest jedynie do aut, których lakier jest delikatnie uszkodzony lub zmatowiały / utleniony. Po przeprowadzonej usłudze odświeżania lakieru, warto zabezpieczyć swój lakier powłoką ochronną np.:
– wysokiej klasy woskiem samochodowym

– usunięcie hologramów 100%

– usunięcie zarysowań kolistych do 50%

– usunięcie zarysowań prostych do 5-10%

– przywrócenie blasku

– uzyskanie efektu lustra do 70-80%

Usługa odświeżenia lakieru, bardzo często wybierana jest przez naszych klientów, tuż przed sprzedażą samochodu. Przywrócenie blasku oraz usunięcie zmatowienia lakieru skutecznie podwyższa wartość estetyczną pojazdu.

Czas trwania usługi: od 1 do 2 dni

Korekta standard

Korekta standard – najczęściej wybierana przez naszych klientów

Usługa polegająca na trwałym usunięciu zarysowań kolistych tzn swirli w 100% oraz do 70-80% prostych zarysowań. Lakier odzyskuje fabrycznie nowy wygląd oraz głębie koloru.
Nasza usługa, pozwoli przywrócić lustrzany blask Twojego auta i jest najczęściej wybieraną korektą lakieru w naszym studio.
– usunięcie hologramów w 100%
– usunięcie zarysowań kolistych w 100%
– usunięcie zarysowań prostych do 70-80%
– przywrócenie blasku
– uzyskanie lustrzanego odbicia

Pamiętaj:
Do takich zabiegów potrzebujemy trochę czasu, dlatego korekta może potrwać nawet od 2 do 4 dni – ale jej rezultat na pewno będzie bardzo pozytywny i mile Cię zaskoczy.
Proces renowacji lakieru przeprowadzany w naszej firmie jest bezpieczny dla lakieru Twojego pojazdu. Nie ma mowy o uszkodzeniu czy przypaleniu lakieru.
Profesjonalna renowacja lakieru znacząco różni się od typowego „polerowania auta” przez lakiernika.

Często w momencie odbioru samochodu, słyszymy od naszych klientów, że „auto wygląda lepiej niż w dniu odebrania go z salonu”. Bardzo nas to cieszy.
Dlatego jeśli zdecydujesz się na naszą usługę postaramy się by Twoje odczucia były równie pozytywne co pozostałych naszych zadowolonych klientów.
Po przeprowadzonej usłudze warto zabezpieczyć lakier powłoką ochronną.
Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór ceramicznej powłoki ochronnej.

Czas trwania usługi: od 2 do 4 dni